Led China Expo 2017 Fuarındayız
Led China Expo 2017 Fuarındayız

Aydınlatma sektörünün dev isimleri LED CHINA 2017 Fuarı’nda bir araya geldi. Sektörün en yeni tasarımlarının beğeniye sunulduğu fuarda Decor LED de yerini aldı. Çin’in Guanghau kentinde düzenlenen fuar aydınlatma sektörünün en büyük fuarlarından biri olarak kabul ediliyor. Fuar eşsiz bir network ağı olmasıyla da dikkat çekiyor. 12 – 15 Şubat tarihleri arasında düzenlenen fuar kapsamında 800 firma ürünlerini sergileme imkanı yakaladı.

70 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulan fuarda 55 binden fazla ziyaretçi ağırlandı. Decor LED fuarda en çok ilgi gören firmalardan biri oldu. Özellikle LED teknolojisi ile dizayn edilen ürünlerin ön plana çıktığı fuar kapsamında elektronik tasarımlar ve dekorasyon ürünleri de ziyaretçilerin ilgisini çekti. Aydınlatma perakende ve mağaza dizaynı, dijital gravür makinesi ile ilgili malzeme ve aksesuarlar da sergilendi.

Yeni teknoloji ile üretilen lazerli kesme ve şekillendirme makineleri, dijital baskı ekipmanları, UV düz baskı makinesi gibi üretimde kullanılan makine ve ekipmanlar da imalatçılara tanıtıldı. Aydınlatma kutu çeşitleri ya da tabela ürünleri gibi sık kullanılan ürün çeşitlerine dair de pek çok farklı tanıtım çalışması gerçekleştirildi. 3D ürünler her fuarda olduğu gibi LED CHINA 2017 fuarında da en çok ilgi görenlerden biri oldu.

POP ürünleri, gösterge ekipmanları, taşınabilir sergi cihazları ve reklam ürünleri de fuarda tanıtımı gerçekleştirilen diğer ürün grupları oldu. Dünyanın pek çok ülkesinde lider konumda olan üreticileri, ihracat ve ithalatçıları buluşturan bu dev organizasyon aynı zamanda büyük bir network ağına dönüşmesiyle de dikkat çekti. Fuarda firmalar yeni dostluklar kurma imkanını yakalarken LED CHINA 2017 yeni iş anlaşmalarına da zemin oldu. Decor LED fuarda en yeni ürün çeşitlerini sergileyerek ziyaretçilerden tam not almayı başardı.